5 Nisan 2011 Salı

uzun oldu bu kış sanki :(hava gurubu bir burcun vatandaşı olduğumdanmı bu havalara takmış halim.Tam ağaçlar çiçek açtı güneş yüzünü gösterdi derken puslu sabahlar yine başladı.eskiden kendinden mesul bi hayatımız varmış sıcak soğuk salgın hastalık haberlerine takılmadan yaşıyormuşuz ama şimdi öyle mi?
bir çocuğun varsa herşey çok farklı herşey daha önemli bir zamanlar en önemsiz dediklerin bile
sanki canının yarısını franchising sistemiyle minyatür bi insanoğluna veriyorsun.e haliyele oda her işini idare edebilecek kapasiteye henüz sahip değil o vakit ne yapıyorsun yetişkin insan formundaki bedenini dur sen şurda 2 DAKİKA deyip itiveriyorsun kenara.Sonra bir koşturma halinde küçük insan formunun peşinde ay yedi mi ?içti mi ?çıçtı mı? modunda geziyorsunda geziyorsun...

bugünlerde o arkalara ittiğim yetişkin bedenime bakıyorumda bi el atmaya şöle bi derlenip toplanmaya biraz şımartılmaya,zamana,ilgiye ihtiyacı var gibi .ama daha beklemesi gerekiyor.1 yıl bilemedin 2 yıl daha bekle gelicem biliyorum diyorum...yada ben öyle umut ediyorum.

2 yorum:

 1. Biz -hava burçları- her şeye lazımız :)
  Düşünsene; ateş havasız yanar mı? :)
  Suda hava olmasa mesela... ne olur?
  Ya toprak? Havalandırmasan ne kadar verim alırsın?
  Nefes gibiyiz be! :)
  Havalar nasıl olursa olsun, bizim havamız yerinde olsun :) boşver.
  O '' bedene bir el atma'' olayı var ya... beni asıl korkutan o :)
  Kabusum.
  Minik bedenler, küçük insanlar peşinde koşmaya başlamadan el atmaya ihtiyaç duyuyorsam bir de evlat sahibi olduğumu düşünemiyorum :)
  Hele sahip olduktan sonrasını hiiiiiiç düşünmek istemiyorum.
  Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
 2. şu kadarını söylüyeyim bi suyun olmadığı memleketlerde lüks banyo yapmak bide anne olduktan sonra

  YanıtlaSil

Teşekkürler..